EOS Hakkında;

EOS, geliştirme ekibi tarafından dapp inşaatı için bir işletim sistemi olarak sunulan bir kripto para birimi platformudur. EOS coin, platformun değer alışverişinde bulunmak, platformun hizmetlerini ödemek ve daha önce dağıtılan dapp’lerin neden olduğu maliyetleri karşılamak için kullanılan dahili para birimidir. EOS blockchain, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve özelleştirme için önemli alan sağlar. EOS ICO, Ethereum‘un ERC-20 standardı altında gerçekleştirildi. Bununla birlikte, mevcut EOS jetonu, EOS platformunun kaynak koduna dayanmaktadır. EOS’un fiyatı, gelişmesinden bu yana oldukça hızlı bir şekilde büyüdü ve madeni para, piyasa değeri açısından ilk 10 kripto para biriminin güçlü bir üyesi.

Kripto Para Borsasına Ücretsiz Adım Atmak için

eos-coin

Güncel EOS Haberi;

Dünyanın En Büyük Merkezi Olmayan Ansiklopedisi Binance Exchange’de İlk EOS Jetonunu Listeledi:

EOS Blockchain ile güçlendirilen dünyanın en büyük merkezi olmayan ansiklopedisi yakın zamanda Binance‘deki Token listesini açıkladı. Bu gelişmeyle birlikte artık Binance Exchange‘de listelenen ilk EOS jetonu haline geliyor.

Binance Borsasına Ücretsiz Üye Olmak için

eos-kripto

Everipedia ve IQ Jetonları:

Yakın zamanda yapılan bir basın açıklamasında Everipedia’nın IQ token’i, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de listelenen ilk EOS tabanlı token olacak.

Everipedia, blockchain teknolojisini içeren ilk ansiklopedi. Şirket, platforma katkıda bulunanları ödüllendirmek için “IQ Tokenleri” ni kullanan Wikipedia‘ya merkezi olmayan bir alternatif oluşturuyor. IQ Token sahipleri Everipedia ağında paydaş olurlar ve daha sonra platformun “bilgi tabanına” eklenen makaleler ve düzenlemelere oy verebilirler. Şirketin web sitesine göre, “bilgi tabanı” platformları çok sayıda makale ve içerik sunar, çünkü kullanıcılar uygun bir alıntıya sahip oldukları takdirde her şey hakkında makaleler oluşturabilirler. EOS blockchain tarafından desteklenen Everipedia, artık 300 milyon wiki görünümüne ve 50.000’den fazla günlük etkin kullanıcıya hitap ediyor.

Everipedia’nın Kurucu Ortağı ve CEO’su Theodor Forselius şunları söyledi:

“Bu kilometre taşı, Everipedia ve IQ ekosisteminin yanı sıra Everipedia‘nın öncülük ettiği EOS ekosisteminin büyümesinin ve olgunluğunun önemli bir göstergesidir.”

Kripto Para Borsasına Ücretsiz Adım Atmak için