“Genel kripto para piyasasında mevcut kararsızlığın ortasında, Cardano (ADA) da eski momentumunun bir kısmını kaybetti.”

Kripto Para Borsasına Ücretsiz Üye olmak için

=> Cardano, iki gün içinde %8 kaybettikten sonra 0.12$’ın biraz üzerinde destek buldu.

=> Düşüşe rağmen, kısa vadeli bir perspektifte yükselişini sürdürdü.

ADA / USD: Bir Üçgenin İçinde Tuzağa Düşen Cardano:

Anahtar Direnç Seviyeleri : 0.133$, 0.14$, 0.16$

Temel Destek Seviyeleri : 0.121$, 0.11$, 0.1$

cardano-ada

Tüm kripto pazarındaki son 24 saatlik düşüşün ardından Cardano’nun fiyatı neredeyse %6 düştü. Düşüşe rağmen, fiyat yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi üçgen bir desen içinde sıkışıp kaldığı için hala kısa vadeli bir bakış açısıyla yükseliyor.

Alıcılar fiyatı, özellikle üçgenin üzerinde geri itebilirlerse, yükseliş hareketi devam edecek gibi görünüyor. Ancak ayılar tekrar yükselirse, bir toparlanma ve sağlam destek bulmak için üçgenin altına inebilir.

Böyle bir toparlanmanın temel seviyesi muhtemelen Haziran ortasından bu yana oluşan beyaz trend çizgisindedir. Şu an itibariyle, Cardano bir sonraki büyük fiyat yönüne karar vererek 0.126$ civarında konsolide oluyor.

Kardano Fiyat Analizi

Bugünün son 12 saat içinde piyasayı destekleyen 0.121$ seviyesindeki reaksiyona bakıldığında, fiyat üçgenin 0.133$ ‘lık direnci etrafında bir yere biraz artabilir. Bu üçgenin üzerinde bir kırılma, 0.14$ ve 0.16$ ‘a yeni bir artış tetikleyebilir.

Ancak, mevcut 0.121 $ seviyesinin tutulması başarısız olursa, fiyat, ivme kazanmadan önce doğrudan 0,1$ desteğe (beyaz artan çizgi etrafında) doğru olabilir. Yol boyunca izleme desteği 0.11 $ ‘dır.

ADA / BTC: 1300 SAT’ın Üzerinde Cardano Holding:

Anahtar Direnç Seviyeleri : 1466 SAT, 1600 SAT, 1958 SAT

Anahtar Destek Seviyeleri : 1313 SAT, 1202 SAT, 1113 SAT

cardano

Bitcoin‘e karşı, Cardano son saatlerde neredeyse %5 kaybettikten sonra kararsız görünüyor. Her ne kadar fiyat dünden beri değişse de, 1313 SAT seviyesinin biraz üzerinde kalmayı başardı. Bu seviye devam ederse iyileşme olasılığı yüksektir.

Kırmızı direnç hattının şu anda oluştuğu 1485 SAT ve 1466 SAT seviyelerindeki önceki reddetmelere bakıldığında, fiyat yakında düşebilir. Bununla birlikte, eğilim mevcut 4 saatlik grafikte yükselişini sürdürüyor.

Fiyat bu kırmızı direnç çizgisine uymaya devam ederse, Cardano ivme kazanmadan önce bir süre yükseliş eylemlerini askıya alabilir. Bununla birlikte, sarı eğilim çizgisinin altındaki bir düzeltme, kısa vadeli bir perspektifte kripto para birimi için güçlü bir düşüş tonu ayarlayabilir.

Kardano Fiyat Analizi:

Cardano 1313 SAT seviyesini günlük destek olarak tutmaya devam ederse, bir önceki en yüksek 1466 SAT seviyesine, ardından geçen haftanın en yüksek 1485 SAT seviyesine geri dönebilir. Bu seviyelerin üzerinde yeni bir direnç 1600 SAT ve belki de 1958 SAT seviyesi olabilir.

Mevcut günlük desteğin altına düşmek, mevcut 4 saatlik grafikte ciddi bir bozulmaya yol açabilir. Böyle bir senaryo ortaya çıkarsa, dikkat edilmesi gereken en yakın destek, sarı trend çizgisinin bulunduğu 1113 SAT’a düşmeden önce 1202 SAT seviyesidir (geçen haftanın en düşük seviyesi).

“Şu an itibariyle, boğalar hala pazarın kontrolünü ele geçiriyor.”

Kripto Para Borsasına Ücretsiz Üye olmak için