Bü günlerde duymayan kalmadı sanırım Bitexen ve Exen Coin isimlerini. Peki nedir bu Bitexen ve Exen Coin muhabbeti, gelin bunu hep beraber öğrenelim. Bitexen, Türk Kripto Para Borsası‘dır. Binance gibi bu platformda da Bitcoin ve Altcoin takasları gerçekleştiriliyor. Türk Lirası (TRY) bazında bu platforma para yükleyip çekebiliyorsunuz. Bu günlerde yoğun arz talep olmasına rağmen sitede her hangi bir işlem kısıtlaması olmadı. Bu da altyapısının sağlam olduğuna göstergedir. Bitexen yatırımcılarına özel ödül dağıtmaktadır. Bu ödül, Bitexen platformuna yeni kayıt olacak kişiye ve kendisine referans olan kişiye Exen Coin hediye vermesidir. Bu ödüllerin sayısı belirlenen limitlere ulaştıkça azalmaktadır. 2019 dan bu yana verilen ödülleri sıralayalım;

bitexen

– ilk 10 bin üyeye kadar, sisteme kayıt olan her bir kişi için 100 Exen ve referans olan her bir kişi için 100 Exen ödül verilmiştir.

– 40 bin üyeye kadar, sisteme kayıt olan her bir kişi için 25 Exen ve referans olan kişi için 25 Exen ödül verilmiştir.

– 100 bin üyeye kadar, sisteme kayıt olan her bir kişi için 10 Exen ve referans olan kişi için 10 Exen ödül verilmiştir.

– 200 bin üyeye kadar, sisteme kayıt olan her bir kişi için 5 Exen ve referans olan kişi için 5 Exen ödül verilmiştir.

Böyle devam ederken oluşan yoğun arz talep üzerine 5 Exen ödülü 4 milyon kullanıcıya ulaşana kadar sürdü. Bu yazıyı yazdığım tarihten (24.06.2020) bir kaç gün önce 4 milyon kullanıcıyı geçen Bitexen ödülü 2 Exen’e düşürdü ve şuan Exen‘in birim fiyatı 22 TRY dir.

Üye olmak isteyenler buraya Tıklayınız

linke tıkladıktan sonra Bitexen internet adresi açılacak ve sağ üst köşeden hesap oluştur butonuna tıklayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

exen

Şimdi tamam birçok şeyi anlattık ama nasıl bu ödülü kazanacağız bide onları anlatalım;

Üye olur olmaz ödülü alacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hesabı oluşturduktan sonra mail adresinizden hesabı onaylamanız gerekiyor. Daha sonra telefon numarası, kimlik doğrulama için kimlik, ehliyet ve ya pasaport bunlardan birinin fotoğraflarını göndermeniz gerekiyor bütün bilgilerin okunabilir olduğundan emin olun. Son olarak da güncel ikametgah (adres bilgileri) e-devlet üzerinden pdf olarak yada fotoğraf olarak siteye göndermeniz gerekiyor. Bunların hepsi kontrol edildikten sonra hesabınız onaylanırsa, minimum 1 Türk Lirası (TRY) yükleyerek ödülü kazanabiliyorsunuz. Aman dikkat yanlış bilgi girmeyin, bu aralar kullanıcı başvuruları arttığı için hesabınızı tekrar gözden geçirip hatayı düzeltmeleri biraz zaman alabilir.
Bu önemli bilgiler için onay istemeleri sizi korkutmasın, bütün büyük işletmeler gibi Bitexen‘de yasalara uygun şekilde KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI (KVK)’nı benimsemiştir. Bu hesap onaylama işlemi dolandırıcılık etkenini de ortadan kaldırmış oluyor.

Bitexen’e Hemen Üye olmak için Tıklayınız

EXEN Coin Nedir?

exen coin

Tokenler arasında genel olarak ERC-20 standardı yaygındır. Bu token standardı, Ethereum Blok Zincir’ine aittir. Bitexen tarafından üretilen EXEN Coin 15 milyon adet üretildi.

Exen Coin‘in fiyatı tamamen arz talep üzerine belirlenir. Kullanıcıların Alış-Satış emirleri bu kripto paranın fiyatını belirliyor desek yeridir.

Bitexen internet sitesi: bitexen.com

Bitexen kripto para platformu hakkında yaptığımız araştırmalar ve analizler tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.