Binance Nedir? Nasıl Binance Coin (BNB) Alabilirim?

Kripto Dünyasına Hemen Ücretsiz Adım Atmak İçin Tıklayınız

bnb

Herkesin dilinde olan bu Binance Coin (BNB), Binance ve farklı platformlarda alış-veriş işlemi sağlanan kripto para birimidir. BNB günümüzde ki kripto para borsasında ilk 10’a girmeyi başarmıştır.

Hatırlatmakta fayda var, Binance Borsası, dünya genelinde yapılan takasların verilerine göre kripto para borsasında 2. sırada yer almaktadır. Binance‘ın yükselişi gayet başarılı ve hızlı gerçekleşti. Kripto para kullanıcıları Binance platformuna kaydolmaya devam ediyor. Binance, ayrıca kendi borsasında Binance Coin (BNB) almanız durumunda %50 lik indirim uyguluyor komisyonlarda.

binance

Kripto Dünyasına Hemen Ücretsiz Adım Atmak İçin Tıklayınız

Binance Borsasına Nasıl Üye Olabilirim? Nasıl Binance Coin (BNB) Alabilirim?

bnb

Binance Borsası kullanımı basit ve anlaşılırdır. Binance Borsasına kayıt için herhangi bir ücret talep edilmez. Kayıt yaptıktan sonra kripto para almanızda gerekmez, anlık Bitcoin ve Altcoin‘lerin fiyat değişimini üye olarak görebilirsiniz. Binance Borsası artık Türk Lirası (TRY) ile işlemlerin geçerliliğini sağlamış durumdadır. Papara ile Türk Lirası (TRY) yükleyip çekebilirsiniz. Ayrıca Türkçe Dil seçeneği eklenmiş olup, canlı destek hattında Türkçe hizmet verilmektedir. Hemen ücretesiz üye olmak için linke Tıklayınız. Binance Borsasında paranızı dolar bazına çevirip işlem yapmanız mümkündür.

Kripto Dünyasına Hemen Ücretsiz Adım Atmak İçin Tıklayınız