Hemen Ücretsiz Binance’e Üye olmak için

Binance 3. yılını kutladı ve BNB, PNT ve CHR Kripto Paralarını Dağıtıyor!

Binance üçüncü yılını kutlamak için, Kripto Para dağıtıyor. Dağıtılacak bazı ödüller şunlardır:

10.000 BNB

180.000 CHR

75.000 PNT

Dağıtılacak Kripto Paralar Hakkında;

BNB , Binance’in Kripto Para birimi olan, Binance Coin’dir. Şu anda yaklaşık 16.5 $ değerindedir. Ödül olarak dağıtılacak Binance Coin 165.000 dolar değerindedir.

CHR “ilişkisel blockchain” bir belirteç olan Chromia CoinMarketCap pozisyonunda 360. Blockchain’in potansiyelini toplulukların ve sosyal ağların potansiyeliyle birleştirmeyi amaçlayan bir projedir. Yaklaşık 0,03 dolar değerindedir.

PNT , eski EDO olan Eidoo’nun kripto parasıdır. İsviçreli şirket yakın zamanda “eski” EDO’nun yerine yeniden markaladı. PNT, pTokens ağının yönetişim belirtecidir. Binance, PNT’yi listeleyen ilk borsalar arasındaydı. Yaklaşık 0,69 $ değerindedir.
binance-bnb

Binance 3. Yılına özel Hediyeyi Almak için Aşağıdakileri Dikkate Alınız;

Girişime katılmak için öncelikle bir Binance hesabınızın olması gerekiyor.

Hemen Ücretsiz Binance’e Üye olmak için

Ayrıca iOS veya Android için Binance’ın en son sürümüne sahip olmak gerekir. Yarışma süresi 11 Temmuz’da UTC gece yarısı başlayacak ve 18 Temmuz’da UTC gece yarısına kadar bir hafta sürecektir .

Borsa tarafından açıklandığı gibi , kullanıcılar BNB, CHR veya PNT içeren bir işlem yapmak zorunda kalacaklar. İşlemden sonraki gün sabah saat 4’ten sonra, sosyal medyada veya arkadaşlarla paylaşmaları gereken bir hediye bağlantısı alacaklar. Bir arkadaşınız “hediyeyi açarak” Binance’e katıldığında, hem kullanıcı hem de arkadaş $100 Dolar ‘a kadar rastgele bir kripto para ödülü alır .

Hediye olarak alınan kripto paralar, hesap 3 BTC hacmine (yaklaşık 27.000 $) kadar işlem gerçekleştirmedikçe geri alınamaz.

Alım tarihinden itibaren 15 gün içinde alım satım faaliyetleri için kullanılmaları gerekir, aksi takdirde kaldırılırlar.

Binance, kullanıcıları ödüllendirerek ve platformundaki ticaret faaliyetlerini teşvik ederek üçüncü doğum gününü kutlamayı seçti.

Ticaret hacimleri günde 2 milyar dolara ve saniyede 1,4 milyon işleme ulaşırken , Binance kullanıcılar tarafından çok takdir ediliyor. Bu fikir birliği sayesinde platform, yeni platformlar (örneğin CoinMarketCap) alarak ve platformu geliştiren yenilikçi hizmetler sunarak ekosistemini giderek genişletiyor.

Hemen Ücretsiz Binance’e Üye olmak için

Kripto Para Borsası olan Binance Hakkında Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız